Li̇sans/önli̇sans

GENEL PSİKOLOJİ (YÜKSEKLİSANS)

Lisansüstü programlar öğrencilere psikolojinin özgül alanlarında ileri teorik, deneysel ve yöntemsel bilgi sağlamayı ve bu bilgiyi kendi uzmanlık alanlarında uygulama imkanlarını sunmayı hedefler

Teslimat Bilgisi:

En geç iş günü sonra kargoya verilecektir.

25.000,00 TL
Adet:

Amaç

Lisansüstü programlar öğrencilere psikolojinin özgül alanlarında ileri teorik, deneysel ve yöntemsel bilgi sağlamayı ve bu bilgiyi kendi uzmanlık alanlarında uygulama imkanlarını sunmayı hedefler. İleri bilgi ve beceriyle donanan öğrencilerin ya akademik kariyerlerinde ilerlemeleri ya da alanda araştırmacı ya da uygulamacı olarak çalışmaları beklenir.

Bölümümüz PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI kapsamında şu alt alanlarda yüksek lisans eğitimi vermektedir: Sosyal psikoloji, gelişim psikolojisi, klinik psikoloji, bilişsel psikoloji, endüstri ve örgüt psikolojisi, trafik ve ulaşım psikolojisi.
Lisansüstü programlar öğrencilere psikolojinin özgül alanlarında ileri teorik, deneysel ve yöntemsel bilgi sağlamayı ve bu bilgiyi kendi uzmanlık alanlarında uygulama imkanlarını sunmayı hedefler. İleri bilgi ve beceriyle donanan öğrencilerin ya akademik kariyerlerinde ilerlemeleri ya da alanda araştırmacı ya da uygulamacı olarak çalışmaları beklenir. Bölümümüz PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI kapsamında şu alt alanlarda yüksek lisans eğitimi vermektedir: Sosyal psikoloji, gelişim psikolojisi, klinik psikoloji, bilişsel psikoloji, endüstri ve örgüt psikolojisi, trafik ve ulaşım psikolojisi.

Henüz Değerlendirme Yapılmadı


Satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.