Li̇sans/önli̇sans

NLP PROGRAMLARI(DİPLOMA PROGRAMLARI)

NLP teknikleri sayesinde iletişim kurmayı arzuladığınız her insanının kendine özgü dilini anlamayı, o dilde iletişim kurma becerinizi geliştirmeyi, geçmişte yaşadığınız korkularınızı, söylenmiş ve hala kulağınızda yer eden olumsuz sözleri ve davranışları temizlemeyi, motivasyonunuzu yükseltmeyi, fobilerinizi, pişmanlık, kızgınlık, öfke ve kaygılardan uzaklaşmayı ve kendinizi olmak istediğiniz gibi yeniden yapılandırmayı sağlar.

Teslimat Bilgisi:

En geç iş günü sonra kargoya verilecektir.

25.000,00 TL
Adet:

NLP DİPLOMA PROGRAMI HAKKINDA

NLP, kişilerin hayatlarındaki filtreleri, inançları fark etmeleri ve temizlemeleri üzerine çalışır. NLP teknikleri sayesinde iletişim kurmayı arzuladığınız her insanının kendine özgü dilini anlamayı, o dilde iletişim kurma becerinizi geliştirmeyi, geçmişte yaşadığınız korkularınızı, söylenmiş ve hala kulağınızda yer eden olumsuz sözleri ve davranışları temizlemeyi, motivasyonunuzu yükseltmeyi, fobilerinizi, pişmanlık, kızgınlık, öfke ve kaygılardan uzaklaşmayı ve kendinizi olmak istediğiniz gibi yeniden yapılandırmayı sağlar. Hayatın çok kolay, sorunsuz bir şekilde ve var olan sorunları da farklı bir bakış açısıyla bakıp çözme yeteneği geliştirir. Geçmişle barışmalarını ve geleceğe odaklanmalarını sağlar.

NLP DİPLOMA EĞİTİMİ SİZE NE KATACAK?

Eğitimin genel amacı,

* Danışanlarınıza hayatın her türlü alanında NLP koçluğu yapabileceksiniz.

* NLP destekli danışmanlıklar yapabileceksiniz.

* NLP tekniklerini kendinize ve başkalarına uygulayabilme yetisine sahip olabileceksiniz.

* Bireysel ve kurumsal alanda NLP Koçluğu bilgilerini içeren eğitimler verebileceksiniz.

İŞ OLANAKLARI

Günümüzde her insanın belirli belirsiz sorunları vardır, bu bazen maddi bazen manevi olabilir. Ancak şu bir gerçek manevi düzen olmadan maddi düzenin fazla anlamı yoktur. NLP koçları bu insanlar için yol göstericidir. Birçok insan artık NLP koçlarına ihtiyaç duymaktadır ve bu meslek dalı oldukça geniş olup birçok yerde iş yapabilmektedir.

KİMLER KATILABİLİR

Psikologlar,Kişisel Gelişim Psikologlar,Kişisel Gelişim Uzmanları,Pedagoglar,Psikiyartlar,Eğitimciler,Koçlar,Hemşireler,Tamamlayıcı Tıp Uzmanları,Pazarlama ve Network Marketing Uzmanları,Avukat ve hukukçular ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

SINAV PROJE VE DİPLOMA

Eğitim sonunda derslerin her biri için verilen projelerin tamamlanıp sisteme yüklenmesi gerekmektedir.Ayrıca danışanın tercihine bağlı olarak her ders için 20 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Online sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere NLP Diploması verilmektedir.

PROGRAM SÜRESİ

NLP diploma uzaktan eğitimi serbest zamanlı olarak 1 yıl sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren sınavları başarıyla geçer ve projelerinizi tamamlayıp akademik danışmanınıza teslim ederseniz 1 yıl sonunda mezun olabilirsiniz.Kayıt oldugunuz andan başlayarak gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi başlayabilir durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 1 yıldan daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemek zorunda oldugunuzu belirtmek zorundayız.

BAŞVURU KOŞULLARI

Son mezun olunan okul diplomasının noter tasdikli onaylı fotokopisi.

İki adet fotoğraf

İkametgah

Önkayıt başvuru formunun doldurulup kayıt ofislerimize elden ya da posta yoluyla gönderilmesi yeterlidir.

Henüz Değerlendirme Yapılmadı


Satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.