Teslimat Bilgisi:

En geç iş günü sonra kargoya verilecektir.

749,00 TL
Adet:

NLP uzmanlığı sertifikası olan kişiler, beyin dilindeki programlamayı çözmüş ve nörolojik programları keşfetmeyi başarmıştır. Bu yüzden de beyin modellemelerinin rahatlıkla kullanımları hedeflenmektedir. Bir tür psikolojik terapi anlayışını içeren NLP eğitimler, beyne gerçekleştirilecek teknik ders uygulama yöntemini içeriyor. Yöntemin modellemeye dayanması yüzünden, kullanımı hızlı bir sonuç elde ediliyor.

NLP Uzmanlı Eğitimi

NLP uzmanlığı sertifikasını almak isteyen kişilerin, doğru ve sertifikası geçerli bir eğitim kurumuna başvurmaları gerekiyor. 60 saatlik temel eğitim modüllerinin tamamlanmasıyla birlikte, NLP uzmanlığı sertifikası elde ediliyor. İsteyen kişilerin online olarak eğitim alabileceği NLP konusunda, beynin içerisindeki psikoaktif alanların teknik olarak geliştirilmesi amaçlanıyor.

NLP Uzmanlık Eğitiminde Temel Amaçlar

NLP uzmanlığı sertifikası eğitiminde temel amaçlar; beynin otomasyon davranışlarının programlanması, algılama şeklinin değiştirilmesi, yaşam kalitesinin arttırılması, kendinin ifade edilmesi, hedeflerin oluşturulması, motivasyon sağlanması ve iç dinamiklerin motivasyonlarının arttırılması konularını içeriyor. NLP uzmanlığı sertifikasını alan kişilerin, artık değişim göstereceği ve daha kontrollü bir yaşam dengesine kavuşacağı bilinmektedir. Çünkü NLP eğitimleri, aslında neredeyse refleks haline gelen olumsuz davranışların normal düzende devam etmesini sağlıyor.

Henüz Değerlendirme Yapılmadı


Satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.