Li̇sans/önli̇sans

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ(ÖNLİSANS)

Bu kurs size, hedef kitlenizin ilgisini çeken, güven, özgünlük ve savunuculuk geliştiren ve bunlardan yararlanan ve aynı zamanda uygun bir yatırım getirisi sağlayan çok platformlu bir Sosyal Medya Pazarlama stratejisinin nasıl oluşturulacağını öğretecektir.

Teslimat Bilgisi:

En geç iş günü sonra kargoya verilecektir.

20.000,00 TL
Adet:

Ne öğreneceksin?
Bu kurs size, hedef kitlenizin ilgisini çeken, güven, özgünlük ve savunuculuk geliştiren ve bunlardan yararlanan ve aynı zamanda uygun bir yatırım getirisi sağlayan çok platformlu bir Sosyal Medya Pazarlama stratejisinin nasıl oluşturulacağını öğretecektir.

Sosyal Medya Pazarlama Diploması Kursu 2 ayrı alana ayrılmıştır. 1.si size sosyal medyanın kendisini ve pazarlama perspektifinden nasıl yaklaşılacağını anlatır, 2.si çeşitli platformlara ayrı ayrı bakar ve her birinin ticari faydalarını açıklar. Sosyal medya pazarlamasını öğrenirken, büyük ve küçük işletmelerin hedef pazarlarına ulaşmak ve onlarla etkileşim kurmak için sosyal medyayı nasıl ve neden kullanabileceğini göreceksiniz.

Sosyal medyanın geleneksel pazarlama ve halkla ilişkiler faaliyetlerinden nasıl farklı olduğunu keşfedeceksiniz. Bu sosyal medya eğitim kursu, daha güçlü müşteri ilişkileri oluşturmak için bu farklılıkların nasıl kullanılabileceğini ve belirli, ölçülebilir hedeflerin nasıl belirlenip ulaşılabileceğini açıklar. Kursun kapsamlı bir şekilde kapsadığı önemli bir fark, bir işletmenin büyümesi ve değişimi etkileyebilecek Tüketici Geri Bildirim Döngüsü’dür.

Bir sosyal medya stratejisine sahip olma ihtiyacının farkına varmak bir şeydir, ama hedefe yönelik, hedefe yönelik bir strateji oluşturmak başka bir şeydir. Sosyal Medya Pazarlama Diploması Kursu, etkinliğini izleyebileceğiniz, ölçebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz etkili bir içerik pazarlama planı ve sosyal medya stratejisi oluşturmanın nasıl yapılacağını ayrıntılı olarak açıklar.

Kurs, sosyal medya denetimlerinin ve müşteri profili oluşturmanın sosyal medyayı nasıl kullandığınızı nasıl belirlemesi gerektiğini açıklar ve işiniz için hangi platformların en iyi olduğunu belirlemenize yardımcı olur. Tüm seçenekleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olmak için bu kurs, En İyi 50 sosyal medya platformunun her birini derinlemesine inceler. Kurs, Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest’in yanı sıra daha küçük ve daha niş platformlardan bazılarına da bakıyor. Ayrıca, tek bir amaç için bir dizi platformun nasıl kullanılacağını ve birden çok platformu yönetme sürecinin nasıl basitleştirileceğini açıklar.

Ders Müfredatı

Modül 1: Sosyal Medya Pazarlamasını Anlamak
5 parça

Modül 2: Müşterinin Yeni Rolü
3 bölüm

Modül 3: Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi Oluşturma
4 parça

Modül 4: Hepsini Bir Araya Getirmek
3 bölüm

Modül 5: Facebook
5 parça

Modül 6: Twitter
5 parça

Modül 7: LinkedIn
4 parça

Modül 8: Pinterest
5 parça

Modül 9: YouTube, Instagram ve diğer Sosyal Medya Platformları
6 parça

Modül 10: Stratejinizi Sonlandırma
4 parça


Henüz Değerlendirme Yapılmadı


Satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.